Ücretsiz Instagram Stroies İndirme Aracı

Cihazınıza program indirmenize gerek kalmadan Instagram müzikli hikaye indirme ve Instagram öne çıkanlar indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Story İndirme

Instagram’ın en çok kullanılan özelliklerinden biri olan Instagram Story özelliği ile kullanıcılar her gün sayısız story izliyor ve paylaşıyor. Instagram Story’leri 24 saat boyunca kişilerin profilinde kalıyor ve 24 saatin sonunda siliniyor. 24 saatin sonunda silinen story’ler bir daha görüntülenmediği için kullanıcıların birçoğu Instagram story indirme yöntemlerine başvurmayı tercih ediyor.

Instagram story indirme aracı ile istediğiniz kullanıcının istediğiniz story paylaşımını ister bilgisayarınızdan ister Android ya da iOS cihazınızdan indirebilirsiniz. Bu cihaz ile başkalarının Instagram hikayelerini, Instagram müzikli hikâye indirme ya da Instagram öne çıkanlar indirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Instagram Story İndirme Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram story indirmek için Instakolik tarafından gerçekleştirebileceğiniz Instagram story indirme aracını kullanabilirsiniz. Instagram story indirme aracı sayesinde indirmek istediğiniz hikayeleri anında cihazınıza indirebilir ve istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Instagram story indirme aracını kullanmak yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Instagram story’sini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazınız.
  • Karşınıza çıkacak kullanıcılardan hikayesini indirmek istediğinizi seçiniz.
  • Instakolik’in Stories aracını seçiniz.
  • Kullanıcı adını yazdığınız hesabın hikayelerinin yüklenmesi biraz zaman alabilir. Kısa bir süre içerisinde güncel hikayeleri görebilirsiniz.
  • Yükelenen hikayelerden istediğiniz hikâyenin sağ alt köşesinde yer alan yeşil renkli indir butonuna tıklayın.
  • Seçtiğiniz hikaye kısa süre içerisinde cihazınıza inecektir.
  • Dilerseniz, sayfa üzerinden hikayeleri oynatabilirsiniz.

Instagram Story İndirme Aracı Ne İşe Yarar?

Instagram story indirme aracı, hikayelerini 24 saat dolduktan sonra görüntüleyemeyeceğiniz hesapların hikâye paylaşımlarını cihazınıza indirmenizi ve istediğiniz zaman görüntüleyebilmenizi sağlar.

Instagram story indirme aracı ile hem Instagram hikayesi hem de Instagram öne çıkanları ücretsiz indirebilir dilediğiniz zaman cihazınızdan görüntüleyebilir ya da başkalarına gönderebilirsiniz. Instagram story indirme aracı başkalarının Instagram hikayelerini, Instagram müzikli hikayelerini ya da Instagram öne çıkanlarını indirirken kullanıcılara herhangi bir bildirim de göndermez böylelikle dilediğiniz hesabın dilediğiniz paylaşımını indirebilme imkânı sunar.

Instagram Story İndirme Aracı Güvenilir mi?

Instagram story indirme aracı sizin kişisel bilgilerinizi, kullanıcı adınızı ya da şifrenizi talep etmediği için ve hesabınıza yabancı bir cihazdan giriş yapılmadığı için tamamen güvenilirdir. Sadece hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girerek o hesabın story paylaşımlarını indirebilirsiniz.

Instagram ücretsiz story indirme aracı sizin hesabınıza erişim sağlamadığı için herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmadığı gibi aynı zamanda kullanıcılara indirdiğiniz story ile ilgili bir bildirim de göndermediği için rahatlıkla story indirmenizi sağlar.

Instagram Story İndirmek için Şifre İsteniyor mu?

Instagram Story indirme aracı, story indirmek için kullanıcı adınızı ya da şifrenizi istememektedir. Yalnızca story paylaşımını indirmek istediğiniz hesaba ait kullanıcı adını girerek paylaşmış olduğu story’ler arasında istediğiniz story paylaşımını indirebilirsiniz.

Instagram Story İndirme Aracıyla Öne Çıkan Story İndirilebilir mi?

Instagram Story indirme aracı ile öne çıkan hikayeleri de indirebilirsiniz. Story indirme aracı ile kullanıcı adını girdiğiniz hesabın 24 saat içinde paylaşmış olduğu hikayeler ve daha önce paylaşmış olduğu öne çıkanlar karşınıza gelmektedir. Instagram Story’leri 24 saat içerisinde silindiği için story indirme aracı ile paylaşılan hikayeleri silinmeden indirmeniz gerekiyor. Ancak öne çıkanları istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz.

Instagram Hikayeleri HD İndirilebilir mi?

Instagram hikayeleri indirilirken indirme işlemi yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte yapılmaktadır. İndirme işlemi yapılırken yaşanan en ufak kalite kayıpları için yazılım olarak düzenlemelerin yapılması devam etmektedir.

Hikâye İndirme İşleminde Bildirim Gider mi?

Instagram hikâye indirme işlemlerinde indirdiğiniz hikayeler için kullanıcılara hiçbir şekilde bildirim gitmemektedir. Dilediğiniz şekilde ister Instagram hikayesi ister Instagram öne çıkanlar indirme işlemlerinizi kullanıcılara bildirim gitmeden yapabilirsiniz.