Ücretsiz Viewers Aracı

Instakolik Viewers aracı ile istediğiniz kullanıcıların viwers’larını listeleyebilirsiniz.

Instagram Viewer Aracı

Instagram, günümüzün en sık kullanılan sosyal medya aygıtı olarak ön plandadır. Her gün mutlaka en az birkaç kez açıp baktığımız Instagram, sanal ortamdaki sosyalleşme odağımız olmuştur. Bu sosyal medya ortamını birçok kişi yalnızca takipleşmek ve sosyalleşmek için değil, gizli gizli bazı profilleri takip etmek için de kullanıyor. Bu noktada kullanıcılar özellikle erişimlerinin olmadığı hesaplara ulaşmakta zorluk çekiyor. Erişemediği hesapları gizlice takip etmek isteyen insanlar ya da kendi hesaplarını gizlice takip edenleri görmek isteyen kullanıcılar, kulaktan kulağa yayılan Instagram Viewer aracı ve kullanımını araştırıyor. Instakolik’in sağladığı bu ücretsiz hizmet ile birlikte birçok kullanıcı için bu sorun tamamıyla ortadan kalkıyor.

Instagram Viewer Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram Viewer aracı sizi engelleyen hesapların görüntülenmesini sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulama gizli hesapları da görüntülemenizi sağlar. Kullanım açısından oldukça basit olan bu uygulamayı, telefonunuz ya da bilgisayarınızdan online olarak kullanabilirsiniz. Bu araç üzerinden gizli hesap takip etmek ya da hesabınızı gizlice ziyaret edenleri görüntülemek için aşağıdaki aşamaları izleyebilirsiniz:

  • Ana sayfadaki arama çubuğuna viewer’larını görüntülemek istediğiniz Instagram kullanıcısının kullanıcı adını giriniz.
  • Karşınıza çıkacak kullanıcılardan istediğinizi seçiniz.
  • Araçlardan Viewers isimli aracı seçiniz.
  • Akabinde ilgili kullanıcının viewer’ları güncel bir şekilde listelenecektir.

Instagram Viewer Aracı Ne İşe Yarar?

Instagram Viewer, sosyal medya kullanıcılarının erişemediği ya da engellendiği hesaplara ulaşmak için kullandığı bir araçtır. Nitekim internet kullanıcıları Instagram üzerinden sık sık gizli hesapları inceleme ihtiyacı da duyuyor. Bu gibi işlemlerin kolayca sağlanması için kullanılan Instagram Viewer, oldukça kullanışlı bir araçtır.

Ayrıca Instagram’ın sunmadığı birçok özelliği de bu araçlarda bulmak ve uygulamak mümkündür. Örneğin Instagram Viewer üzerinden fotoğraf indirme, video indirme, profil fotoğrafı büyütme gibi araçları kullanarak sayısız işlem yapabilirsiniz.

Instagram Viewer Aracında Kullanım Sınırsız mı?

Instagram üzerinde kullanılamayan birçok hizmeti sağlamasıyla bilinen Viewer aracı hakkında en çok merak edilen konulardan biri de bu aracın kullanımında bir sınır olup olmadığıdır. Instagram Viewer aracı üyelik süreci içerisinde sınırsız kullanım özelliğine sahiptir. Üyelik alındıktan sonra istediğiniz sayıda arama ve inceleme yapabilmeniz mümkündür. Sınırsız kullanım bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biridir.

Instagram Viewer Aracı Güvenilir mi?

Instagram Viewer aracı her gün binlerce insan tarafından deneyimlenmektedir. Bu aracın, kullanım alanı doğrudan Instagram’ın ve Google’ın altyapılarıdır. Ekstra hiçbir işlem sağlamadan kullanılabilen bu araç kullanıcılar için herhangi bir risk içermemektedir. Bu aracın güvenilirliğini ve uygulanabilirliğini ölçmek için başlangıçta fake hesaplar üzerinden deneme yapmanız ve test etmeniz mümkündür.

Instagram Viewer Aracıyla Engellenen Kişilerin Profiline Bakılabilir mi?

Sizi engelleyen veya hesabı gizli olan kullanıcıların hesaplarını görüntüleyebildiğiniz gibi Instagram Viewer aracılığıyla sizin engellediğiniz insanların hesaplarını da görebilirsiniz. Uygulamanın menüsündeki arama motoruna engellediğiniz kişinin profil hesabını girip arama yapmanız yeterli olacaktır. Böylece engellenen kullanıcıların engelini kaldırmadan da hesaplarına erişebilmeniz mümkün olacaktır.

Instagram Viewer Aracı için Şifre İsteniyor mu?

Instagram Viewer aracı için en merak edilen konulardan biri de şifre isteyip istemediğidir. Araç, kullanıcılardan herhangi bir şifre istemeden çalışmaktadır. Üyelik ve giriş işlemlerinden sonra rahatlıkla Instagram üzerinden takip etmek istediğiniz hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Viewer, hesaplarınız üzerinde kullanamadığınız özellikleri de sunmaktadır. Bu yolla sayfalarınız üzerinde resim indirme, engelli hesapları görüntüleme gibi işlemleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı takip eden ve gizlice görüntüleyen hesapları listelemeniz de mümkündür. Uygulamayı kolaylıkla edinebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.